O nás

Jsme inovativní start-up, který mění pohled na nakupování léků. HledejLéky.cz je cenový vyhledávač s unikátním algoritmem vyhledávání léčivých přípravků. U nás najdete tisíce registrovaných léků na jednom místě.

Díky chytrému vyhledávání můžete nalézt levnější alternativu se stejným léčivým účinkem, jako vámi hledaný lék. Naše data vychází z otevřené databáze Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Poskytujeme podložené a každodenně ověřované informace. Avšak berte na vědomí, že tyto informace v žádném případě nenahrazují komunikaci s vaším lékařem. Více o tom, jak vyhledávání funguje, naleznete zde.

My léky neprodáváme, nejsme lékárna, jsme něco víc. Jsme nezávislý vyhledávač léků. Nejsme spojeni s žádnou farmaceutickou firmou.

Vyznat se v nepřeberném množství léčivých přípravků je složité. Na jedno místo shromažďujeme nabídku ověřených online-lékáren a e-shopů, díky kterým si můžete objednat zboží přímo k vám domů. Nakupování s námi je tak mnohem jednodušší.

Naše vize

- Naším cílem je stát se vaším důvěryhodným rádcem ve světě léků.

Naše mise

- Nabízíme vyhledání ověřených léků se stejnými účinky, ale za nižší ceny.

- Díky unikátnímu algoritmu vám šetříme peníze, které můžete investovat hodnotnějším způsobem.

Naše hodnoty

- Zdraví a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě

- Klademe důraz na důvěryhodnost, transparentnost a autenticitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace