ACICLOVIR AL 50MG/G krém 2G

Léčivou látkou přípravku Aciclovir AL krém je aciklovir. Aciklovir se používá k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stádiu svědění, pálení nebo puchýřků způsobených virem Herpes simplex (HSV), který je normálně uložen v nervových zakončeních inervujících rty a okolní tkáň. Nejedná se však o stejný virus, který vyvolává genitální herpetické infekce.

Alternativou ušetříte až 35 %
Cena od 69 Kč
Upozorňujeme, že níže uvedené alternativy a jejich vyhodnocení má pouze informativní charakter a algoritmus vyhledávání je založen na sledování pouze některých vlastností daného léčivého přípravku (např. není sledována vhodnost léku pro jednotlivé věkové skupiny pacientů). O vhodnosti alternativního léku pro Váš zdravotní problém může odborně rozhodnout pouze lékař nebo lékárník. Vždy čtěte pozorně příbalovou informaci, která je součástí daného balení léku v případě pochybností se obraťte na lékaře či lékárníka.

Nalezené alternativy

lek
Větší balení
ACYCLOSTAD 50MG/G krém 5G

cena od 112 Kč

Na jednotce ušetříte až:
35 %
lek
Větší balení
HERPESIN 50MG/G krém 5G

cena od 139 Kč

Na jednotce ušetříte až:
19 %
lek
HERPESIN 50MG/G krém 2G

cena od 107 Kč

Na jednotce dražší o:
55 %
lek
ZOVIRAX 50MG/G krém 1X2G

cena od 161 Kč

Na jednotce dražší o:
133 %
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace