RENNIE 680MG/80MG žvýkací tablety 24

Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Žvýkací tablety neutralizují přebytečné žaludeční kyseliny a obnovují normální rovnováhu ve složení žaludeční šťávy. Tak jsou žaludeční a střevní sliznice chráněny proti škodlivým vlivům.

Alternativou ušetříte až 33 %
Cena od 61 Kč
Upozorňujeme, že níže uvedené alternativy a jejich vyhodnocení má pouze informativní charakter a algoritmus vyhledávání je založen na sledování pouze některých vlastností daného léčivého přípravku (např. není sledována vhodnost léku pro jednotlivé věkové skupiny pacientů). O vhodnosti alternativního léku pro Váš zdravotní problém může odborně rozhodnout pouze lékař nebo lékárník. Vždy čtěte pozorně příbalovou informaci, která je součástí daného balení léku v případě pochybností se obraťte na lékaře či lékárníka.

Nalezené alternativy

lek
Větší balení
RENNIE 680MG/80MG žvýkací tablety 96

cena od 163 Kč

Na jednotce ušetříte až:
33 %
lek
Větší balení
RENNIE 680MG/80MG žvýkací tablety 48

cena od 104 Kč

Na jednotce ušetříte až:
14 %
lek
Větší balení
RENNIE SPEARMINT BEZ CUKRU 680MG/80MG žvýkací tablety 36

cena od 83 Kč

Na jednotce ušetříte až:
9 %
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace