Reklama - Doplněk stravy

Domů

 > Produkty

 > Volně prodejné léky

 > Tlumení bolesti

PARACETAMOL AUROVITAS 500MG tablety 24 I

PARACETAMOL AUROVITAS 500MG tablety 24 I

Naleznete v 1 lékárnách
přípravek po provedené změně může být uváděn na trh po dobu 6 měsíců a používán do uplynutí doby použitelnosti, nejdéle po dobu platnosti registrace

Alternativou ušetříte až 21 %
Cena od 29 Kč
Upozorňujeme, že níže uvedené alternativy a jejich vyhodnocení má pouze informativní charakter a algoritmus vyhledávání je založen na sledování pouze některých vlastností daného léčivého přípravku (např. není sledována vhodnost léku pro jednotlivé věkové skupiny pacientů). O vhodnosti alternativního léku pro Váš zdravotní problém může odborně rozhodnout pouze lékař nebo lékárník. Vždy čtěte pozorně příbalovou informaci, která je součástí daného balení léku v případě pochybností se obraťte na lékaře či lékárníka.


Značka
PARACETAMOL AUROVITAS
Kód SÚKL:
0229490
Léčivá látka:
PARACETAMOLUM
Režim výdeje:
volně prodejné léčivé přípravky
Registrace:
přípravek po provedené změně může být uváděn na trh po dobu 6 měsíců a používán do uplynutí doby použitelnosti, nejdéle po dobu platnosti registrace

PARALEN 500 500MG tablety 24
PARALEN 500
500MG tablety 24

cena od 36 Kč

Na jednotce dražší o:
24 %
PARAMAX RAPID 500MG tablety 30
Větší balení
PARAMAX RAPID
500MG tablety 30

cena od 39 Kč

Na jednotce dražší o:
7 %
PARAMEGAL 500MG tablety 30
Větší balení
PARAMEGAL
500MG tablety 30

cena od 42 Kč

Na jednotce dražší o:
15 %

doprava od 79 Kč
Skladem
29 Kč
doprava od 79 Kč
Skladem
29 Kč

Reklama - Doplněk stravy

Reklama - Doplněk stravy

Reklama - Doplněk stravy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace